jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۲۹۸۰ ۲۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بخشدار جرقویه سفلی در استان اصفهان گفت: با توجه به ظرفیت‌ بالا در جرقویه و فعالیت شهروندان این منطقه در حوزه تولید پوشاک، با مصوبه کمیته زیربنایی استانداری، شهرک پوشاک در این منطقه راه اندازی می‌شود.

حسن جعفری هرندی با اشاره به این که در حال حاضر نرخ بیکاری در منطقه جرقویه سفلی 12 درصد است، تصریح کرد: برنامه ریزی برای ایجاد فرصت‌های شغلی از سه سال گذشته در دستور کار ویژه قرار گرفته است و باتوجه به دریافت مجوزهای استانی به‌دنبال تحقق این برنامه‌ریزی‌ها هستیم. وی با اشاره به این که در سال جاری راه‌اندازی شهرک پوشاک در دو کیلومتری شهر نصر آباد و شعاع 67 کیلومتری شهر اصفهان در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: این شهرک دارای مجوز کمیته زیربنایی استانداری و در شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان مطرح شده و مصوبه‌های لازم را دریافت کرده است. / مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر