jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۸۲۸۶۲   ۲۲ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۲:۲۷

رئیس جمهور آمریکا می گوید به متحدان اروپایی به ویژه همتای فرانسوی گفته نیازی نیست از بابت تحریم های جدید آمریکا نگران باشند؛ آنها می توانند تا جایی که امکان دارد از ایران پول بگیرند.

تا می توانی از ایرانی ها پول بگیر و حالشو ببر!

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، دونالد ترامپ می‌گوید به «ترزا می» و امانوئل مکرون رهبران انگلیس و فرانسه گفته است درباره تحریم هایی که آمریکا اعمال می‌کند نگران نباشید و «تا می توانید از ایران پول بگیرید»!

وی در این باره مدعی شد: امانوئل تلفن زد و با من صحبت کرد. به او گفتم ببین امانوئل، آنها (ایرانی‌ها) همین تازگی‌ها کلی پول به شرکت خودرو سازی «رنو» دادند، پولشان را بگیر و حالش را ببر!

گفتنی است اظهارات ترامپ کنایه ای است به توافق ۷۸۰ میلیون دلاری شرکت فرانسوی رنو با ایران.

ترامپ دیروز جمعه از تایید برجام امتناع و تهدید کرد اگر کنگره تغییرات لازم را اعمال نکند، از توافق هسته‌ای ایران خارج خواهد شد.

اقدام ترامپ احتمال اعمال تحریم های غیر هسته ای علیه ایران را افزایش داده است.

این در حالی است که وی ساعاتی پس از پشت پا زدن به برجام، در پیامی توئیتری نوشت: شرکت کنندگان در توافق هسته ای با ایران، پول هنگفتی از تجارت با این کشور به دست می آورند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر