شرکت پست بین المللی PDE که از ابتدای فعالیت خود، رسالت ارائه خدمات جهانی با کیفیت بین المللی را داشته است، این بار با حضور در بزرگ‌ترین نمایشگاه پستی جهان، نشان از عزم راسخ خود برای ورود بیش از پیش به عرصۀ بین المللی داشته است.
کد خبر: ۱۰۷۷۶۸۱
ارائه خدمات بین المللی شرکت پست PDE در پست اکسپو 2017

پست PDE که به ارائه خدمات سریع پست بین المللی و همچنین قابلیت اطمینان بالا در حمل بارهای سنگین و مرسولات پستی به صورت، زمینی، دریایی و هوایی و همچنین ترخیـــص از گمـــرک شهرت دارد در PostExpo 2017 -که در ژنو سوییس برگزار می گردد- نیز به عنوان شرکتی ایرانی حضور یافته تا خدمات پستی خود را بیش از پیش به مشتریان خارجی ارائه کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پست بین المللی PDE، این شرکت با در اختیار گرفتن دو غرفه مجزا، خدمات خود را در دو بخش مختلف به مشتریان جهانی معرفی می نماید. ارائه خدمات بین المللی به ویژه در زمینه حمل بار و گمرک توسط شرکت پست PDE به عنوان یک Courier Service از رسالت‌های اصلی این شرکت ایرانی در بازارهای جهانی می باشد.

پیشتر شرکت پست بین المللی PDE به واسطه کیفیت ارائۀ خدمات خود و توانمندی بالای خود در ارائه خدمات گمرکی (Custom Services) با مشتریان داخلی و خارجی زیادی در ارتباط بوده است اما به گفتۀ پیام دانش، این نمایشگاه نقطۀ عطف دیگری برای حضور PDE در بازارهای جهانی خواهد بود.

همزمان با نمایشگاه پستی، کنفرانسی با حضور اندیشمندان، فعالان صنعت پست و ... نیز در ژنو سوییس و در حاشیه نمایشگاه در حال برگزاری است. به گزارش روابط عمومی شرکت پست بین المللی PDE ، پیام دانش، مدیرعامل این شرکت مقاله ای با موضوع تجارت الکترونیک و نقش پست را در این کنفرانس ارائه خواهد نمود.

برای دریافت خدمات حمل بار، پست بین المللی و حتی خدمات تجارت الکترونیک خرید از سایت‌های خارجی می‌توانید از سایت www.pdexp.com/fa/home دیدن فرمایید و یا با شماره 02188202220 تماس بگیرید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها