jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۷۷۶۳۱   ۰۵ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۰:۲۹

در شب پیروزی سه بر یک رئال مادرید مقابل دورتموند کریستیانو رونالدو رکورد جدیدی از خود بر جای گذاشت.

باز هم رونالدو، باز هم رکورد / کریس به 112 گل اروپایی رسید

به گزارش جام جم آنلاین ، سه شنبه شب رونالدو در حالی برای چهارصدمین بار پیراهن رئال مادرید را بر تن می کرد که دیدار مقابل دورتموند، صد و پنجاهمین حضور او در رقابت های اروپایی بود. رئال مادرید به لطف درخشش رونالدو در این مسابقه که دو گل به ثمر رساند، ۳-۱ پیروز میدان شد.

از ۱۵۰ بازی اروپایی، ۱۴۶ مسابقه در لیگ قهرمانان بوده است. رکورد رونالدو در این ۱۵۰ مسابقه، ۹۵ برد، ۳۳ تساوی و ۲۳ باخت است. رونالدو در این تعداد بازی، ۱۱۲ گل به ثمر رسانده است که بیش از هر بازیکن دیگری در قاره اروپا است. او این گل ها را برای اسپورتینگ، منچستریونایتد و رئال مادرید زده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر