jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۵۴۰۴ ۳۰ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، در دومین سالگرد انتفاضه قدس بیانیه‌ای صادر و در آن تاکید کرد: مقاومت مهم‌ترین راه برای نجات فلسطین و قدس شریف است. انتفاضه قدس همچنان شعله‌ور است و تا آزادی قدس شریف و مسجدالاقصی این مبارزه ادامه خواهد داشت.

در ادامه این بیانیه آمده است: در اول اکتبر 2015 میلادی، جوانان مبارز فلسطینی با هدف تحقق آزادی قدس شریف و گرفتن حقوق مشروع خود از صهیونیست‌های اشغالگر دست به عملیات شهادت‌طلبانه زدند. جوانان و مردم مبارز فلسطین با این عملیات صراحتا اعلام کردند شهرک‌نشینان و نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی باید از اجرای طرح‌های شیطانی خود که درباره مسجدالاقصی در نظر گرفته‌اند دست بکشند؛ زیرا مسجدالاقصی و قدس شریف قابل تقسیم نبوده و کسی نمی‌تواند به آن تعرض کند و از سوی دیگر صهیونیست‌های اشغالگر بدانند جایی در این مسجد نخواهند داشت./ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر