jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۷۴۶۸۰ ۲۸ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۱:۰۹

سرپرست فدراسیون والیبال و معاون وزیر ورزش گفت: اتفاقی که شب گذشته در برنامه نود و مقابل 30 میلیون هوادار افتاد برای ورزش کشور اتفاق خوبی نبود. صحبت‌هایی شب گذشته مطرح شد که دردی را دوا نکرد.

داورزنی: اتفاقی که در برنامه 90 رخ داد، برای ورزش و فوتبال خوب نبود

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از فارس، محمدرضا داورزنی در خصوص نتایج اخیر تیم ملی والیبال ایران و کسب عنوان سومی مسابقات قهرمانان بزرگ جهان، اظهار داشت:طبیعی است مسیری که والیبال در پیش گرفته به همین جا ختم شود. ما در سال اول حضورمان عنوان پنجم را کسب کردیم و پس از آن به عنوان چهارمی رسیدیم. هر چند که معتقدم می‌توانستیم در آن سال جایگاه بهتری داشته باشیم. نکته مثبت عنوان امسال ما این است که فقط یک شکست داشتیم که آن هم برابر المپیک قهرمان بود.

داورزنی ادامه داد:‌هدف ما رفتن به جمع 4 تیم برتر المپیک است. باید نیروی جوانی را که آموزش داده‌ایم به تیم تزریق کنیم تا با قدرت مسیری که در آن هستیم را طی کنیم. از الان برنامه‌ریزی کرده‌ایم و می‌دانیم که تا المپیک چه کارهایی باید انجام دهیم. تا آن زمان حدود 60 بازی خواهیم داشت که 45 تای آنها کاملا مشخص است. با توجهی که به جوانان صورت می‌گیرد و اقداماتی که انجام شده می‌توانیم با قدرت پیش برویم. انتظارات مردم از تیم ملی بالا رفته و فقط پیروزی می‌خواهند حتی مقابل قهرمان المپیک که البته من امیدوارم با غیرتی که جوانان ایرانی دارند این امر محقق شود.

وی بااشاره به اتفاقات شب گذشته در برنامه تلویزیونی نود پیرامون باشگاه استقلال، اظهار داشت: ما نیاز داریم که آرامش را به این تیم برگردانیم. شب گذشته اتفاق خوبی رخ نداد و من واقعا متاسف شدم. چرا که برخی حرف‌های غیرضروری مطرح و ذهن هواداران را مشغول کرد. همه علاقمندان به فوتبال و استقلال دوست دارند که این تیم همچون ادوار گذشته قدرتمند باشد و در بالای جدول حضور داشته باشد. در این مسیر هر موضوعی که باعث تنش شود، نگران کننده است. حتی برای وزارت ورزش.

معاون وزیر ورزش خاطرنشان کرد: اتفاقی که شب گذشته در برنامه نود و مقابل 30 میلیون هوادار افتاد برای ورزش کشور اتفاق خوبی نبود. صحبت‌هایی شب گذشته مطرح شد که دردی را دوا نکرد. باز هم تاکید می‌کنم استقلال به آرامش و تمرکز نیاز دارد. مخصوصا وقتی بازی‌های حساسی پیش روی این تیم است.هر کسی در باشگاه استقلال وظایفی دارد که باید به وظایف خود عمل کند تا شرایط بهتری برای این تیم ایجاد شود. ما اتفاقات را رصد خواهیم کرد تا آرامش به استقلال بازگردد.

داورزنی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد تغییراتی در مجموع باشگاه استقلال صورت بگیرد یا خیر، تصریح کرد: طبیعی است که این کار از اختیارات سلطانی‌فر است اما باید در نظر بگیریم که یک اختلاف نظر یا اختلاف سلیقه نباید همه چیز را به هم بریزد. همه باید تلاش کنند حاشیه‌ها را دور کنیم و آرامش را برگردانیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر