jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۷۲۱۲۷   ۲۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۸:۴۲

امشب تیم های پرسپولیس و الاهلی عربستان در دیدار برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می روند اما برخی رسانه های سعودی دست از حاشیه سازی برنمی دارند.

رسانه عربستان در آستانه دیدار الاهلی - پرسپولیس : این داور چینی نحس است!

به گزارش جام جم آنلاین ، اینبار «الریاض» عربستان ادعای بسیار عجیب و البته غیرفنی مطرح کرده است، ادعایی درباره نحس بودن داور دیدار پرسپولیس و الاهلی! این روزنامه اعتقاد دارد مای مانینگ چینی داوری نحس برای این دیدار است چرا که قبلا یکی از بازی های الاهلی را سوت زده و اتفاقا به بازیکن این تیم کارت قرمز نشان داده است.

حالا این داور نحس قرار است امشب دیدار پرسپولیس و الاهلی را سوت بزند و بعید نیست باز هم برای یکی از بازیکنان الاهلی کارت قرمز درنظر بگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر