jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۷۱۴۲۲   ۱۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۷:۴۵

او را می توان یکی از ستاره های سوخته فوتبال ایران معرفی کرد، ستاره ای که آنقدر درگیر مسائل غیر فوتبالی شد که هرگز به روزهای خوب خودش در فوتبال برنگشت.

جراحی بینی چگونه ستاره فوتبال ایران را محو کرد؟!

به گزارش جام جم آنلاین ، آقای ستاره سابق فوتبال ایران مدت ها تلاش کرد دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگردد اما هرگز موفق نشد. بالا رفتن سن باعث شد تا او هر چقدر هم تلاش کند موفق نشود به سطح اول فوتبال برگردد.

حاشیه های مختلف را مهم ترین دلیل سقوط این ستاره می دانند اما در کنار این حاشیه ها برخی می گویند عمل جراحی زیبایی بینی او نیز نقش زیادی در خراب کردن موقعیت عالی اش در فوتبال داشت. او درست زمانی که ستاره تیم خود بود و جوان اول فوتبال ایران محسوب می شد زیر تیغ جراحان رفت تا بینی خود را خوش فرم تر و زیباتر کند. این اتفاق در میانه های فصل افتاد و همه از کار این ستاره شگفت زده شدند. می گویند پس از آن عمل جراحی این فوتبالیست سابق تیم ملی هنوز هم مشکلات تنفسی دارد و دیگر نتوانست به سطح اول فوتبال ایران برگردد.

نکته بسیار جالب این است که این فوتبالیست بدون هماهنگی با باشگاه و کادر فنی در آن زمان دست به عمل جراحی زیبایی زد و پس از بازگشت سرمربی وقت تیم بدون کوچک ترین توبیخی او را به تمرینات برگردانند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر