jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۷۱۴۰۱ ۱۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۹:۵۵

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی خبر داد

توزیع کتاب‌های درسی دوره متوسطه از فردا

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به آغاز سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی به صورت تک جلدی گفت: توزیع کتاب‌های درسی دوره اول و دوم متوسطه از طریق کتاب فروشی‌ها از ۲۰ شهریور آغاز می‌شود.

توزیع کتاب‌های درسی دوره متوسطه از فردا

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، حسین طلایی زواره در رابطه با چاپ و توزیع کتاب‌های درسی دانش‌آموزان اظهار کرد: کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره ابتدایی، پیش دانشگاهی و فنی‌وحرفه‌ای به صورت اینترنتی از طریق سامانه wwww.irtextbook.com ثبت سفارش شد و اول مهر از طریق مدارس توزیع خواهد شد.

وی افزود: کتاب‌ های درسی دوره متوسطه اول و دوم از طریق کتاب فروشی‌ها توزیع می‌شود که در تمام استان‌ها به جز تهران و البرز توزیع کتاب‌ها از 20 شهریور و در استان تهران و البرز از 25 شهریور آغاز می‌شود.

طلایی زواره در خصوص میزان افزایش قیمت کتاب‌های درسی، گفت: امسال میانگین افزایش قیمت کتاب‌ های درسی 7 درصد است.

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: 5 هزار کتاب فروشی کار توزیع کتاب‌های درسی را بر عهده دارند و باید کتب درسی را بفروشند و حق فروش اجباری هیچ نوع لوازم‌ التحریری را همراه با آن ندارند. فروش لوازم التحریر همراه کتاب‌ قانونی نیست و خانواده‌ها می‌توانند این موضوع را به شماره‌هایی که در کتاب فروشی نصب شده است، اطلاع دهند.

طلایی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان می‌توانند از 20 شهریور تا اول مهر کتاب‌های درسی را از کتاب فروشی‌ها تهیه کنند، عنوان کرد:‌ دانش‌آموزان می‌توانند کتاب‌های درسی را به صورت تک جلدی نیز از سامانه از طریق سامانه اینترنتی به نشانی wwww.irtextbook.com سفارش داده و از طریق پست دریافت کنند و سفارش تک جلدی کتاب‌ها از تاریخ 18 شهریور آغاز شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: کتاب‌های درسی به اندازه تمام دانش‌‌آموزان توزیع شده است و کمبود کتاب وجود ندارد همچنین کتاب‌های پایه یازدهم نیز در حال توزیع است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر