jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۷۰۰۳۶ ۱۴ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۹:۲۶

وزارت ورزش و جوانان در پیامی ضمن آرزوی پیروزی و موفقیت برای تیم ملی فوتبال ایران، از تماشاگران خواست تا با حضور خود ملی‌پوشان فوتبال را مورد حمایت قرار بدهند.

حمایت وزارت ورزش از تیم ملی فوتبال در آستانه دیدار با سوریه

به گزارش جام جم آنلاین ، در پیام وزارت ورزش در آستانه دیدار عصر امروز مقابل سوریه آمده است:

«حماسه‌ای دیگر از جوانان سرفراز ایران. مستطیل سبز ورزشگاه آزادی صحنه جشن موفقیت تاریخی خواهد بود که با گام‌های توانمند جوانان این سرزمین رقم زده شده است، جوانانی که با همت و غیرت مثال‌زدنی‌شان نام ایران و ایرانی را پرآوازه‌تر کرده و ثابت کردند ایرانی اگر بخواهد، می‌تواند.

امروز مردم مشتاق و حامیان همیشگی در کنار فرزندان خود به تشویق تیم ملی کشور خواهند رفت تا به پشتوانه این حمایت‌ها ،تیم ملی فوتبال ایران با کسب موفقیتی دیگر، پرچم پرافتخار ایران را در عصر روز چهاردهم شهریور در میدانی به بزرگی جشن صعود مقتدرانه به جام جهانی در دست گیرند و با این موفقیت نام خود را در تاریخ ورزش ایران ثبت کنند.

وزارت ورزش و جوانان با آرزوی پیروزی برای ملی‌پوشان فوتبال از تماشاگران و حامیان همیشگی فوتبال ایران می‌خواهد که با حضورشان در مجموعه ورزشی آزادی فرزندان ورزش را مورد حمایت قرار دهند.

روزهای‌تان پرامید، سربلند باد ایران زمین».

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر