علی پروین در 71 سالگی هم رویاهای شیرینی برای خودش دارد. سلطان قرمزها یک بار دیگر در اندیشه در اختیار گرفتن کامل باشگاه پرسپولیس است.
کد خبر: ۱۰۶۹۶۷۴
واگذاری پرسپولیس به پیشکسوتان یعنی عقبگرد / مگر پرسپولیس بد اداره می شود؟

به گزارش جام جم آنلاین ، پروین برنامه ای در نظر گرفته که عملی شدنش زحمت زیادی دارد و البته ضمانتی هم برای موفقیت آن وجود ندارد. فکر می کنید این برنامه چیست؟ خرید باشگاه پرسپولیس با کمک دیگر پیشکسوتان این باشگاه. مشخص نیست پروین در شرایطی که پرسپولیس خوب نتیجه می گیرد چگونه به این نتیجه رسیده است. خرید باشگاه از سوی پیشکسوتان امری بسیار خطیر است و به نظر نمی رسد به این راحتی شدنی باشد. از همین ابتدا به نظر می رسد مخالفان این طرح عجیب خیلی بیشتر از موافقانش باشد. یکی از این مخالفان چهره جنجالی سرخ ها یعنی مهرداد میناوند است، کسی که نظراتش را بدون تعارف به زبان می آورد.

مهرداد میناوند در رابطه با خرید باشگاه پرسپولیس از سوی علی پروین و دیگر پیشکسوتان باشگاه به خبرنگار جام جم آنلاین گفت: « سوال من این است که مگر باشگاه پرسپولیس اکنون بد اداره می شود؟ باشگاه پرسپولیس اکنون روند بسیار خوبی را در پیش گرفته است و دلیلی ندارد که از سوی پیشکسوتان خریداری شود.»

میناوند عنوان کرد: « اگر بخش خصوصی بخواهد مالکیت باشگاه پرسپولیس را در اختیار بگیرد آن بحث دیگری است. اتفاقا خیلی هم اتفاق خوبی است. اما اکنون چیزی که در پرسپولیس می بینیم این است که همه چیز خوب جلو می رود».

بازیکن اسبق پرسپولیس افزود: «هر کسی باید جایگاه خودش را داشته باشد. در هیچ جای دنیا چنین اتفاقی نمی افتد که پیشکسوتان یک باشگاه بخواهند برای خرید همان باشگاه اقدام کنند. همه پیشکسوتان پرسپولیس به خصوص علی پروین برای من قابل احترام هستند اما هر چیزی باید سر جای خودش قرار داشته باشد، با این روند همه چیز قشنگ تر است».

وی یادآور شد: «بگذارید فوتبال حرفه ای کار خودش را بکند. حتی اگر خرید باشگاه از سوی پیشکسوتان شدنی باشد این موضوع در آینده باعث اختلاف نظرهای شدید خواهد شد. پرسپولیسی که الان می بینیم خیلی خوب است. کسی که ادعای خرید این باشگاه را دارد باید آنچنان متمول باشد که پرسپولیس از همه لحاظ غنی شود».

میناوند در پایان گفت: «پروین سال ها پرسپولیس را با "هیچی" اداره کرد اما اکنون می گویم که واگذاری پرسپولیس به او و یا هر پیشکسوت دیگری به عقب رفتن است. با این کار پرسپولیس را به عقب می برند. پرسپولیس باید درست سازماندهی شود».

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها