jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۱۰۶۹۶۲۲ ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۰:۳۴

بامداد امروز ماریا شاراپووا از دور رقابت های تنیس اوپن آمریکا کنار رفت.

حذف بانوی محبوب از اوپن آمریکا / برو به شکلات هایت برس دختر!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از تاک اسپورت ، در مهم ترین بازی های بامداد امروز تنیس اپن آمریکا ماریا شاراپووا با نتیجه سه بر یک مقابل آناستازیا سواستوا از لتونی شکست خورد و حذف شد. اما سواستوا پس از این مسابقه شیوه خوبی برای کری خوانی با ماریای محبوب در پیش نگرفت. او در توییتر خود نوشت: «برو به شکلات هایت برس دختر!» . منظور سواستوا از این پست به حضور ماریا شاراپووا در تبلیغات برند خاصی از شکلات است که نام خودش را بر روی این شکلات دارد. البته سواتسوا این پست را ساعتی بعد حذف کرد.

شاراپووا که به دلیل دوپینگ مدت زمانی از میادین دور بود در بازگشت به تنیس هنوز موفقیتی به دست نیاورده است و بسیاری بر این باورند او هرگز ماریای سابق نمی شود. البته این تنیسور هنوز محبوب ترین ورزشکار زن جهان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر