jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۲۸۱ ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون استاندار خراسان‌رضوی گفت: امسال طرح توانمندسازی زنان در 100 روستای خراسان رضوی اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، سیدجواد حسینی در مراسم تشکیل پارلمان زنان خراسان‌رضوی اظهار داشت: در مجموع 28 پارلمان مشورتی زنان در سطح استان راه‌اندازی می‌شود؛ همچنین با حضور معاون رئیس‌جمهور در امور بانوان 150 مرکز اورژانس اجتماعی در سطح کشور با محوریت استان خراسان رضوی بهره‌برداری می‌شود.معاون استاندار خراسان‌رضوی با اشاره طرح ایجاد پارلمان مشورتی روستایی و جوانان عنوان کرد: امسال 100 روستا در طرح توانمندسازی زنان روستایی، 29 روستا در طرح مدل روستایی و 200 روستا در طرح روستای پاک قرار دارند.حسینی با بیان اینکه مشارکت مردم در اجرای توسعه در حوزه‌های مختلف با ایجاد NGO امکان‌پذیر است، گفت: هم‌اکنون در استان خراسان رضوی 940 تشکل مردم نهاد در حال فعالیت هستند. همچنین در 35 روستای استان تشکل‌های مردم نهاد در زمینه‌های مختلف راه‌اندازی می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر