jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۸۷۲۶ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۹:۴۷

تماشاگران امروز نوشت: چند روز پیش بود که خبر رسید علی‌اکبری طاهری و سایر مسئولان پرسپولیس به دنبال این هستند تا در کنار مجموعه ورزشی شهید کاظمی موزه باشگاه پرسپولیس را احداث کنند.

پرسپولیسی‌ها به دنبال احداث موزه/ در‌به‌در دنبال جام‌هایی که نصفشان خانه علی پروین است!

به گزارش جام جم آنلاین ، این اتفاقی خوب است که بدون شک جام هایی که سرخپوشان در طول سالیان سال گرفته اند را یک جا جمع می کنند اما مشکل بزرگی که بر سر این راه وجود دارد این است که برای راه‌اندازی این موزه نیاز به تمام جام‌هایی هست که در طول تاریخ به آن دست پیدا کرده اند اما اکثر این جام‌های قهرمانی در اختیار باشگاه نیست!
در دهه‌های 60 و 70 پرسپولیس تشکیلات منظمی نداشته و جام های که کسب کرده اند به امانت در خانه بعضی از افراد است.همچنین لوح ها و تقدیرنامه هایی که آنها گرفته اند سرنوشت نا معلومی دارند و اصلا مشخص نیست که این جام ها دست چه کسانی است؟
بر اساس اخبار رسیده طاهری و دوستانش رایزنی ها در این خصوص را آغاز کرده اند و از روی لیست ها و افرادی که زمانی در این تیم پست و مقام داشته اند به کدهای خوبی در این زمینه رسیده اند.یک سری از جام ها دست مدیرعامل هایی هست که دیگر ربطی به باشگاه ندارند و قرار است به زودی جلساتی تشکیل شود تا نحوه بازگرداندن این جام ها به موزه ای که قرار است به زودی تاسیس شود مشخص شود.
ظاهرا خیلی از جام ها به امانت در اختیار پروین است.مردی که افتخارات زیادی را برای پرسپولیس به دست آورده است و در شرایطی که تیم اوضاع و احوال چندان مناسبی نداشته آن را سر پا نگه داشته است.پرسپولیسی ها همچنین از همه کسانی که جام،لوح یا تقدیر نامه ای را در اختیار دارند درخواست کرده که امانت ها را در اختیار باشگاه قرار بدهند تا کلکسیون پرسپولیس تکمیل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر