jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۵۱۱ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

اولین مرکز پرورش زالوی C.B.R و یک کارگاه تولیدی پوشاک توسط بهزیستی برای اشتغال 10 نفر از معلولان شهرستان مرزی بندر آستارا افتتاح شد.

به گزارش ایسنا ، «شهریاب صبوری» معاونت مشارکت ها ، اشتغال و مؤسسات غیردولتی اداره کل بهزیستی استان گیلان در آیین بهره برداری از این پروژه ها اظهارکرد: شاهد
بهره برداری از دو پروژه بهزیستی درشهرستان مرزی بندر آستارا با سرمایه گذاری مدیر یکی از مراکز توانبخشی هستیم.

وی ادامه داد: نخستین پروژه بهزیستی که در شهرستان آستارا افتتاح شد ، مرکز پرورش زالویC.B.R کشور می باشد که با بهره برداری از آن برای 5 نفر از معلولان آقا به شکل مستقیم شغل ایجاد شد.

معاونت مشارکت ها ، اشتغال و مؤسسات غیردولتی بهزیستی گیلان در بخش دیگر سخنان خود از دیگرپروژه بهزیستی در این شهرستان سخن گفت و تصریح کرد : کارگاه تولیدی پوشاک در روستای باغچه سرا و با هدف ایجاد اشتغال برای 5 نفر از بانوان معلول دایر شده است.

در طرح C.B.R، خدمات توانبخشی به عنوان یک بسته کامل در نقاط مختلف شهری ارائه می شود و ارتقای خدمات توانبخشی برای معلولان ازدیگر اهداف آن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر