jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۱۹۴ ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

زن جوان گمان نمی‌کرد انتقال شوهرش به کمپ، او را در برابر پرونده آدم ربایی قراردهد.

به گزارش جام‌جم، هفته گذشته مردی میانسال با حضور در دادسرای جنایی تهران از همسرش به اتهام اجرای نقشه ربودن وی توسط سه مرد شکایت کرد.

شاکی به قاضی پرونده گفت: من اعتیاد دارم. من به کمپ رفته و هر بارفرار می‌کردم. چند هفته پیش همراه همسر و دو دخترم در خانه مان بودیم که زنگ خانه به صدا در آمد . وقتی مقابل در رفتم سه مرد به زور وارد آپارتمان‌مان شدند.

وی افزود: با این افراد درگیر شدم. می‌خواستم بابت ورود غیرقانونی از آنها شکایت کنم اما آنها مانع این کار شدند. همان موقع همسرم به آنها دستورداد هر طور شده دست و پایم را ببندند و با خود به کمپ ببرند.

وی گفت: با دستور همسرم، آن سه مرد مرا بشدت کتک زدند، دست و پایم را بستند و بعد از این‌که کتکم زدند، مرا داخل خودرویشان انداختند و با خود بردند. دو دخترم هر چه به آنها التماس کردند که مرا با خود نبرند، بی‌فایده بود. من نمی‌خواستم به کمپ بروم، آنها مرا به زور بردند. آدم‌رباها سه هفته در شرایط بدی مرا در کمپ نگهداری کردند. شب آخر به کمک یکی از افراد معتادی که برای ترک اعتیاد به کمپ آمده بود توانستم فرصتی برای فرار از آنجا پیدا کنم.

مرد ربوده شده افزود: بعداز فرار، به خانه و نزد دخترانم بازگشتم. همسرم با دیدن من و این که از کمپ فرار کرده بودم، شوکه شد. دوباره می‌خواست با همان افرادی که پیش از این مرا ربوده بودند تماس بگیرد تا دوباره مرا به کمپ منتقل کنند که از خانه فرارکرده و نزد خانواده‌ام رفتم و سپس تصمیم به شکایت گرفتم.

با تشکیل پرونده قضایی، همسر وی دیروز برای تحقیقات، در دادسرای جنایی تهران حاضر شد .

این زن به قاضی پرونده گفت: شوهرم با داشتن دو دختر حاضر نمی‌شد در کمپ بماند و اعتیادش را ترک کند. هر بارمدتی می‌ماند و دوباره باز می‌گشت. آن شب دیگر از دست رفتار و کارهای همسرم خسته شده بودم. بنابراین با مسئولان کمپ تصمیم گرفتیم برای بردن همسرم، به خانه مان بیایند.

وی ادامه داد: سه مرد از کمپ آمدند و شوهرم را با خود بردند. درست است که او خودش نمی‌خواست به کمپ برود و من با اجبار او را منتقل کردم؛ اما آدم‌ربایی در کار نبوده و هدف از این کار فقط ترک دادن شوهرم بود.

با ثبت گفته‌های این زن، تحقیقات از وی در حالی ادامه داردکه دخترانش گفته‌اند پدرشان ربوده شده و به زور به کمپ منتقل شده است. بنابراین قرارشد همسر شاکی و دخترانش با هم مواجهه حضوری شوند تا معمای این پرونده حل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر