jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۷۸۴۱ ۰۸ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آگهی‌هایی که در برخی کوچه‌ها مبنی بر خون‌فروشی یا چشم‌فروشی وجود دارد، قطعا دروغ و کلاهبرداری است، چنین پدیده‌هایی به هیچ وجه در کشور وجود ندارد و بیان آن شبیه جوک است.

به گزارش ایرنا،‌ محمد آقاجانی‌ افزود: پدیده خون‌فروشی سال‌هاست در کشور منتفی شده و اهدای خون در ایران در پایگاه‌های سازمان انتقال خون به‌طور کاملا رایگان و داوطلبانه انجام می‌شود و سال‌هاست هیچ گزارشی مبنی بر خرید و فروش‌ خون در هیچ جای کشور نداشته‌ایم.

وی بیان کرد: البته همیشه احتمال کلاهبرداری و سوءاستفاده افراد سودجو از عواطف مردم وجود دارد، ممکن است افراد شیادی باشند که با سوءاستفاده از احساسات مردم به‌دنبال سودجویی باشند، اما در هیچ‌یک از بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی یا درمانی دولتی و خصوصی در کشور چنین پدیده‌ای وجود ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر