jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۱۰۶۶۷۰۰ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۰:۱۶

به تازگی ازدواج مجدد بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسمخانی نویسنده و کارگردان کشور سوژه داغ رسانه ها شده است، به طوری که آخرین پست اینستاگرام این هنرمند حاکی از اخبار قابل توجهی است.

ازدواج مجدد بهاره رهنما از شایعه تا واقعیت + عکس

به گزارش جام جم آنلاین، چندی پیش خبر جدایی بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون از پیمان قاسمخانی کارگردان و نویسنده کشور سوژه داغ رسانه هاشده بود، اما حالا ازدواج مجدد این بازیگر او را در صدر اخبار قرار داده است.

تا کنون تایید یا تکذیبی از سمت این هنرمند صورت نگرفته است اما شاید بتوان آخرین پست اینستاگرامش را مهر تایید این خبر دانست.

او با انتشار عکسی از کیکش که روی آن نوشته شده است : « او بله را گفت» از خاطره ی خوب زندگی اش نوشت:

خاطره های خوب زندگی رو سلیقه و حضور بعضی از دوستان متفاوت تر و بیاد موندنی تر میکنه، با تشکر از کارامل کیکی های عزیزم که همیشه شادی های ما رو بیادموندنی تر و شیرین تر کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر