Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۱۰۶۶۶۹۲ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۰:۰۰

پولسازترین مسابقه سال تمام شد. 10 راند، صدها مشت و میلیون ها دلار پول. فلوید می ودر این مسابقه بزرگ را برد.

نبرد بزرگ سال تمام شد / پیروزی بی رحمانه می ودر بر مک گرگور +گزارش تصویری

به گزارش جام جم آنلاین ، مسابقه بزرگ سال راس ساعت 8:30 امروز صبح آغاز شد. سالن تی موبایل آره نا در شهر لاس وگاس میزبان این مسابقه بود که از سوی میلیاردها نفر در جهان دیده شد.

مک‌گرگور که رشته تخصصی‌اش مبارزات آزاد (UFC) است، مبارزه را بهتر آغاز کرد و در سه راند اول امتیازات بیشتری گرفت اما پس از آن این می‌ودر بود که حریف ایرلندی‌اش را تحت فشار گذاشت و هفت راند بعدی را به سود خود به پایان رساند. او در راند دهم، با زدن چند ضربه متوالی به سر صورت قهرمان مبارزات آزاد جهان او را شکست داد.

به این ترتیب می‌ودر به شکست ناپذیری خود در بوکس سبک وزن جهان ادامه داد و پنجاهمین پیروزی متوالی‌‌اش را کسب کرد. این برای اولین بار است که یک بوکسور پنجاه پیروزی متوالی را کسب می‌کند.

طبق گزارش‌ها می‌ودر از این مسابقه 77 میلیون پوند و مک‌گرگو 23 میلیون پوند درآمد کسب کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر