jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۴۹۲ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

منصوریان یک مهاجم جدید می‌خواهد

ورود دوباره استقلالی‌ها به بازار نقل و انتقالات

علیرضا منصوریان برای تقویت خط حمله استقلال به دنبال خرید بازیکن است. ثبت عملکرد یک گل در پنج دیدار به اندازه‌ای دور از انتظار است که مدیران و کادر فنی استقلال برای ترمیم خط حمله خود در فاصله کمتر از ده روز تا پایان نقل و انتقالات دوباره وارد بازار شوند.

کادر فنی استقلال با توجه به افت قربانی و مصدومیت شهباززاده تلاش می‌کنند با خرید یک مهاجم خارجی، مشکلات خط حمله خود را برطرف کنند، اما برای این کار با محدودیت‌هایی رو‌به‌رو هستند. لیست بازیکنان بالای 23 سال استقلال پر است و آبی‌ها باید حتما گزینه‌ای انتخاب کنند که سهمیه زیر 23 سال است. در میان گزینه‌های داخلی، علیرضا منصوریان بازیکن شاخصی را در اختیار ندارد و به همین دلیل سرمربی استقلال تلاش می‌کند خرید جدید خود را از میان گزینه‌های خارجی انتخاب کند و به همین منظور یکی از بازیکنان تیم ملی عراق را برای حضور در ایران انتخاب کرده که از نظر شرایط سنی و گلزنی بسیار خوب است. استقلالی‌ها البته برای جذب این بازیکن باید رضایت‌نامه او را از باشگاه دریافت کنند که رقم پرداختی برای دریافت این رضایت‌نامه کار آبی‌ها را سخت کرده است. تکلیف حضور این بازیکن در 48 ساعت آینده مشخص خواهد شد تا احتمالا استقلال با خرید یک مهاجم عراقی آماده حضور در لیگ شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر