jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۴۹۰ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دور جدید تمرینات نفت تهران از روز دوشنبه در ورزشگاه اکباتان آغاز خواهد شد و شاگردان حمید درخشان خود را برای ادامه مسابقات لیگ آماده خواهند کرد. سرمربی نفت همچنان به دنبال تقویت تیمش است و از این‌رو قرار است در دور جدید تمرینات این تیم چند بازیکن داخلی و خارجی تست شوند تا در صورت تائید فنی از سوی درخشان به لیست نفتی‌ها اضافه شوند.

درباره شرایط باشگاه نفت تازه‌ترین خبرها حاکی است وزارت نفت پس از این‌که شرکت بهنام پیشرو نتوانست انتظارات را به عنوان مالک باشگاه نفت برآورده کند، برای پس گرفتن این باشگاه دست به کار شد تا بتواند با انتقال نفت به شرکتی دیگر، هم تکلیف طلبکاران این باشگاه را مشخص کند و هم یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا از بلاتکلیفی خارج شود. بهنام پیشرو تاکنون تنها 10 درصد از مطالبات بازیکنانش را پرداخت کرده و هنوز اقدامی برای پرداخت بدهی‌هایش به باقی طلبکاران باشگاه صورت نگرفته‌ است.

این در حالی است که دو شرکت برای خریداری باشگاه نفت اعلام تمایل کردند.

قرار است امروز جلسه‌ای با حضور نمایندگان این دو شرکت برگزار می‌شود تا درباره شرایط واگذاری باشگاه بحث و بررسی صورت گیرد. احتمالا در تعطیلات لیگ تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر