jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۵۲۱۵ ۰۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرماندار سردشت گفت: وضعیت جاده‌های بین‌شهری سردشت بسیار نامطلوب است و نیاز به ترمیم دارند.

به گزارش تسنیم،نژاد جهانی افزود: جاده‌های مواصلاتی بین‌شهری سردشت شامل سه مسیر جاده پیرانشهر، مهاباد و بانه در استان کردستان است و در مجموع جاده‌های بین‌شهری این شهرستان به‌هیچ‌وجه وضعیت مناسبی ندارند و نیاز به ترمیم اساسی دارند اگرچه مقدار اندکی از آن در محدوده سردشت قرار دارد.

فرماندار سردشت بیان کرد: با پیگیری‌هایی انجام‌شده، یک بخشی از جاده بانه به سردشت در دستور کار کوتاه‌مدت قرار گرفته تا روکش جدید برای این جاده کشیده شود اما جاده‌های داخل استان آذربایجان غربی مشکلات جدی دارند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر یکی از آسیب‌های جدی سردشت مشکلات و نارسایی جاده‌های مواصلاتی است و از 542 کیلومتر راه روستایی شهرستان سردشت تنها 190کیلومتر آن آسفالت شده و از این 190 کیلومتر راه روستایی نیز حدود 50 در صد آن از بین رفته و نیاز به ترمیم و روکش دارد و این شهرستان از نظر بهره‌مندی جاده روستایی شرایط مناسبی را ندارد.

جهانی افزود: تمام جاده‌های مواصلاتی شهرستان سردشت دارای مشکلات فراوانی است که از جمله آن‌ها می‌توان به جاده سردشت به بانه اشاره کرد که وضعیت روکش این جاده از بین رفته و از نیازهای ضروری این شهرستان‌ ترمیم و اصلاح این جاده است و جاده سردشت به مهاباد و جاده سردشت به پیرانشهر نیز مشکلات فراوانی را دارند.

فرماندار سردشت افزود: جاده می‌تواند نقش مهم و مؤثری در جذب گردشگر به شهرستان سردشت داشته باشد که به همین سبب جاده سردشت به بوکان که این شهر را به جنوب استان آذربایجان غربی وصل می‌کند در دستور کار قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر