jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۵۰۱۱ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دبیرکل سازمان بدر عراق روز دوشنبه با اشاره به این‌که نیمی از عناصر داعش در تلعفر اتباع خارجی هستند، گفت که پایان داعش در این شهر را نمی‌توان مشخص کرد مگر این‌که خطوط دفاعی آن شکسته شود.

«هادی العامری» افزود، تعداد عناصر داعش در شهر تلعفر که نیمی از آنها اتباع خارجی هستند، بین 1600 تا 2000 نفر برآورد می‌شود. به گزارش وبگاه «المسله»، العامری تاکید کرد که هماهنگی عالی بین حشد الشعبی و نیروهای امنیتی که با داعش در شهر تلعفر در حال مبارزه هستند، وجود دارد.

وی افزود، پایان داعش در این شهر را نمی‌توان تعیین کرد مگر این‌که خطوط دفاعی آن در اطراف شهر شکسته شود./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر