jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۹۰۳ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دومین مرحله از مسابقات موتورسواری ریس بانوان (جام آزادگان) جمعه گذشته در پیست شهید چمران کرج برگزار شد. در این مسابقه بانوان موتورسوار تهران، خراسان جنوبی، مازندران و البرز به رقابت پرداختند. در پایان رقابت‌ها، تیم تهران با کسب سکوی قهرمانی توسط شهرزاد نظیفی و سکوی سومی الهام مختاری به کار خود پایان داد. تندیس و لوح اخلاق این دوره هم به مرضیه رحمتی تعلق گرفت.

اما طبق آنچه در کانال بهناز شفیعی بانوی موتور سوار ایران منتشر شده است این مسابقات به شیوه نوینی برگزار شد و با حواشی عجیبی روبه‌رو بود. ابتدا 45 بانوی موتورسوار اعلام آمادگی کردند اما مسابقه با 9 شرکت کننده برگزار شد! برخی از شرکت‌کنندگان موتور مسابقه هم نداشتند. این 9 شرکت کننده به صورت حذفی دو‌به‌دو با هم مسابقه دادند در حالی که شیوه مسابقات موتور ریس به شکل گروهی است. از این تعداد شش نفر به مرحله فینال رسیدند که قرار بود به قید قرعه باز هم دو به دو با هم رقابت کنند اما در نهایت یکی از مسئولان برگزاری مشخص کرده است کدام موتورسواران با هم مسابقه بدهند! در نهایت هم اعلام شد این مسابقات کشوری است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر