jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۶۴۸   ۱۰ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۳

داوطلبان کنکور سراسری 81 در برنامه های ویژه ای که از15 تیرماه از شبکه دوم سیما پخش می شود با رشته های تحصیلی دانشگاه ها و نحوه صحیح انتخاب رشته آشنا می شوند این برنامه ها از روز شنبه 15 تیرماه

هر روز از ساعت 16 )تکرار صبح روز بعد ساعت 6 ( در برنامه ورودی 81 از شبکه 2 به معرفی رشته های دانشگاهی می پردازد و به پرسشهای داوطلبان درخصوص هدف ، محتوا، بازار کار و آینده شغلی برخی رشته های تحصیلی در هر5 گروه آزمایشی پاسخ می دهد. همچنین اطلاعات کاملی که درباره رشته های تحصیلی در برنامه های رادیویی و تلویزیونی ارائه شده است ، همه روزه در روزنامه "جام جم " به چاپ می رسد و افزون بر اطلاعات داده شده در برنامه های صداوسیما، اطلاعات آماری دیگری نیز در اختیار داوطلبان قرار می گیرد گفتنی است ، آگاهی کامل از نحوه صحیح انتخاب رشته با حضور کارشناسان ، از بخشهای همیشگی برنامه های ورودی 81 است که جدول پخش کامل این برنامه ها روز پنجشنبه در روزنامه جام جم ، به چاپ می رسد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر