jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۴۹۵ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بسکتبال ایران ظرفیت بالایی دارد که سرشار از نیروهای جوان و مستعد است. رامین طباطبایی، مدیرکل استعدادیابی وزارت ورزش، امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال، فرامرز خالقی که دوره پیش مدیر تیم‌های هندبال بود، میرزاآقابیگ معاون پیشین ورزش استان تهران و مدیران لایق دیگری که از جامعه بسکتبال در دستگاه‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی مدیریت می‌کنند. با این حال بسکتبال هنوز از این ظرفیت‌ها استفاده نکرده است. آخرین نمونه در این مورد را می‌توان به سرپرستی نایب رئیسی بانوان فدراسیون اسکیت اشاره کرد که نعیمه ظفر عهده‌دار آن است. وی درباره حضور چندین‌ساله‌اش در بسکتبال گفت: رشته تخصصی من بسکتبال است و در حال حاضر هم به آموزش در رده‌های پایه مربیگری می‌پردازم و هیچ وقت از این رشته جدا نخواهم شد.

ظفر در مورد گزارشگری بسکتبال بانوان در رادیو به میزان گفت: گزارشگری من در رادیو پیش از تائید پوشش بانوان بسکتبالیست بود و سعی کردم با گزارشگری بسکتبال بانوان در رادیو، صدای بانوان بسکتبالیست را به گوش رسانه‌ها و مسئولان ورزش برسانم. خوشبختانه گزارش من در رادیو مثمرثمر بود، اما این کار، شغل و حرفه اصلی‌ام نیست. وی در پاسخ به این سوال که آیا به ریاست یکی از فدراسیون‌ها فکر می‌کند یا خیر، گفت: اگر بخواهم روزی به ریاست یکی از فدراسیون‌ها فکر کنم، دوست دارم رئیس فدراسیون بسکتبال شوم و امیدوارم روزی این اتفاق رخ دهد. درباره عملکرد فدراسیون بسکتبال هم باید بگویم در یک دوره زمانی اتفاقات خوبی در بسکتبال ایران رخ داد، اما پس از آن پیشرفت بسکتبال ایران متوقف شد. البته نباید منکر زحمات مشحون و کرم‌زاده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر