jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۳۴۸ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: طی هفته دولت 71 پروژه سازمان جهاد کشاورزی استان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش مهر،عبدالله یوسفی اظهار کرد: بالغ‌بر 71 پروژه، در بخش‌های مختلف ازجمله در بخش آب‌وخاک، تولیدات دامی، صنایع تبدیلی و سایر بخش‌ها و فعالیت‌های سازمان آماده افتتاح‌شده که در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.یوسفی بابیان اینکه برای این پروژه‌ها با 19.5 میلیارد تومان اعتبار از منابع مختلف هزینه شده است، افزود: با افتتاح این پروژه‌ها در هفته دولت، هشت هزار و چهار خانوار در سطح استان از آن‌ها بهره‌مند می‌شوند.وی تصریح کرد: همچنین با بهره‌برداری از این پروژه‌ها 213 اشتغال جدید نیز در استان ایجاد می‌شود.وی با بیان اینکه چهارم و پنجم شهریورماه امسال در استان همایش ملی انگور برای نخستین بار پس از تأسیس استان برگزار می‌شود، افزود: این همایش با موضوعات مختلف در رابطه با تولید و راهبردهای علمی و کاربردی و نیز برگزاری کارگاه‌های آموزشی در استان برگزار می‌شود که اکنون شمارش معکوس آن آغازشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر