همزمان با سفر معاون امور استان های رسانه ملی به سمنان از 40 طرح فنی، عمرانی و رسانه ای در صدا و سیمای مرکز سمنان بهره برداری شد.
کد خبر: ۱۰۶۳۰۶۲
40 طرح رسانه ای در سمنان افتتاح شد

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رسانه ملی، این طرح ها که با هدف افزایش پوشش دیجیتال در مناطق مختلف استان و افزایش کیفیت انتقال صدا و تصویر اجرا شده است و امروز چهارشنبه بیست و پنجم مرداد با حضور دکتر علی دارابی معاون امور استان های رسانه ملی و دکتر محمدرضا خباز استاندار سمنان در صدا و سیمای مرکز سمنان افتتاح شدند.

مدیرکل مرکز سمنان گفت : پوشش تلویزیونی دیجیتال TS3 شهرستان های سمنان، دامغان، گرمسار و پوشش تلویزیون شهری و روستایی شبکه های دیجیتال DVB-T در 11 ایستگاه استان، بازسازی تاسیسات 3 ایستگاه پر قدرت تلویزیونی و 6 ایستگاه متوسط در سطح استان، بازسازی استودیوی پخش رادیو و نودال دیجیتال مرکز و راه اندازی سرورها و استوریج های صدا و سیمای مرکز سمنان از مهمترین طرح هایی است که با حضور معاون رسانه ملی و استاندار سمنان به بهره برداری رسید.

محمدمنتظر حجت هزینه اجرای این طرح ها را بالغ بر 54 میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: 40 میلیارد و 200 میلیون ریال از این اعتبار از محل منابع ملی و مابقی از محل منابع استانی تامین شده است.

به گفته مدیر کل مرکز، با بهره برداری از این طرح ها علاوه بر افزایش کیفیت تولید و پخش صدا و تصویر، پوشش دیجیتال برنامه های رادیویی و تلویزیونی در استان سمنان به 87 درصد پوشش جمعیتی می رسد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها