jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۶۲۶۷۷   ۲۵ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

قرارداد نهایی طرح اکوتوریسم پارک ملی خبربافت ، بین سازمان محیط زیست کشور و هواپیمایی ماهان به امضا رسید.

به گزارش صداوسیما در مراسم امضای این قرارداد استاندار کرمان گفت: منطقه گردشگری خبر بافت از اهداف برنامه اجرای اقتصاد مقاومتی است که براساس این قرارداد طی چهار سال شرکت هواپیمایی ماهان برای این منطقه طرح اکو کمپ را برای گردشگری اجرا کند وحدود 350 میلیارد تومان نیزسرمایه گذاری می شود.

علیرضا رزم حسینی افزود رویکرد جدیدی با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی برای بهره برداری از ظرفیت های محیط زیستی کشور شکل گرفته وایجاد شغل و افزایش درآمد برای جوامع محلی از اهداف مهم این طرح است.

در این طرح اهدافی مانند استفاده بهتر از این فضای طبیعی به منظور جذب گردشگران داخلی و خارجی ، در قبال مسئولیت های اجتماعی پذیرفته شده ایجاد امکانات زیرساختی در زمینه های مختلف و همچنین کمک به صیانت از منابع جنگلی و مرتعی پیگیری می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر