jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۰۶۱۳۵۷   ۲۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۰۶

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس در گفت‌وگو با جام جم آنلاین

هفت تن از وزرای پیشنهادی دولت پشت میز کمیسیون اصل 90

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس از دعوت هفت تن از وزرای پیشنهادی دولت به جلسه امروز فراکسیون با هدف ارایه راه کارها و برنامه‌های خودشان برای وزارتخانه مربوطه خبر داد.

هفت تن از وزرای پیشنهادی دولت پشت میز کمیسیون اصل 90

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با جام جم آنلاین اظهار کرد: بنا به درخواست جمعی از وزرای منتخب رییس جمهور در لیست کابینه ارایه شده به مجلس، تصمیم گرفتیم امروز شنبه ساعت 14 جلسه‌ای در محل کمیسیون اصل 90 با این عزیزان داشته باشیم.

وی در خصوص اسامی دعوت شدگان افزود: آقایان حبیب الله بی طرف- علی ربیعی- محمود حجتی- عباس آخوندی- محمدجواد آذر جهرمی- سید علیرضا آوایی و امیر سرتیپ امیر حاتمی، که به ترتیب وزرای پیشنهادی دولت برای تصدی وزارتخانه‌های نیرو- کار و تعاون- کشاورزی- راه و شهرسازی- ارتباطات- دادگستری و دفاع هستند در نشست امروز حضور خواهند داشت.

لاهوتی خاطر نشان کرد: با توجه به نگرش جمعی فراکسیون و اینکه اعضا بنا دارند روی رای اعتماد به وزرا بصورت دسته جمعی به نظری واحد برسند به همین منظور دولتمردان کابینه پیشنهادی علاقه مند هستند برای ارایه اهداف و برنامه‌های خود در جهت حل مشکلات کشور و نشستن بر کرسی وزارتخانه، با فراکسیون مستقلین جلسه داشته باشند و این موضوع مورد استقبال آنها قرار گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر