jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۱۰۵۸۴۶۵   ۱۲ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۲:۲۳

خواننده پاپ کشورمان گفت: روزی برای بازدید به زندان رفتیم. قبل از اینکه من برم روی استیج یکی از آن زندانیان دست من را گرفت و گفت «من خیلی دلم هوای امام رضا(ع)» را کرده است.

خواننده‌ پاپ که به واسطه امام رضا(ع) ضامن یک زندانی شد+فیلم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مشرق، غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ کشورمان که او را بیشتر با آهنگ معروف امام رضا (ع) می شناسند، درگفتگو با ماوا درمورد عشق خود به امام رضا(ع) گفت: این رابطه برمی گردد به 41 سال پیش که من هنوز به دنیا نیامده بودم و پدربزرگ من دست مادر من را گرفت و به مشهدالرضا برد و امام رضا را به جوادش قسم داد که نوه ای به من بده تا من نام او را «غلامرضا» بگذارم.

وی افزود: من وقتی به یک سنی رسیدم همه می گفتند تو مدیون امام رضایی، به همین خاطر همیشه من در ذهنم بود که کاری را برای امام رضا (ع) بخوانم که علاوه بر اینکه خودم از آن لذت ببرم، بلکه اطرافیانم هم از این کار لذت ببرند و به واسطه آن کار من بتوانم دلها را روانه مشهدالرضا کنم.

خواننده پاپ کشورمان با بیان اینکه رفتم و از امام رضا(ع) مدد گرفتم تا بتوانم کاری خوب تقدیم امام رضا(ع) کنم، گفت: مرحله به مرحله کار امام رضا(ع) را با وضو انجام دادیم.

صنعتگر با اشاره به مردم هرمزگان نیز افزود: ما افرادی در هرمزگان و بندرعباس داریم که به هزار و یک دلیل دست شان به ضریح امام رضا(ع) نمی رسد و به امامزاده سیدمظفر دخیل می بندند. سیدمظفر اینقدر آقاست و اینقدر برای مردم بندرعباس و هرمزگان عزیز است که هیچکس دست خالی از کنار او نرفته است و من خودم از خادمین آن امامزاده هستم.

وی افزود: با برخی از هنرمندان روزی برای بازدید به زندان رفتیم. قبل از اینکه من برم روی استیج یکی از آن زندانیان دست من را گرفت و گفت «من خیلی دلم هوای امام رضا(ع)» را کرده و حتی اجازه نداد من به بالای استیج برم و آهنگ را اجرا کنم. همان پایین من شروع کردم برای آنها از امام رضا(ع) خواندم و حالش دگرگون شد و زار زار گریه کرد.

صنعتگر با بیان اینکه این فرد حدود 7 سال بود که دختر خود را ندیده بود، بیان کرد: او بخاطر اینکه زیر حکم بود دخترش را حاضر نبود ملاقات کند و حال خیلی عجیبی داشت.

وی افزود: بعداز اینکه از این ماجرا اطلاع پیدا کردیم، بررسی کردیم و رضایت را گرفتیم و این فرد زندانی آزاد شد و این یکی از شیرین ترین خاطرات زندگی من است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صدای گام دوم در «رادیو انقلاب»

صدای گام دوم در «رادیو انقلاب»

رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم تصریح می‌کنند: «انقلاب‌ اسلامی پس از نظام‌سازی، به رکود و خاموشی دچار نشده و نمی‌شود و میان جوشش انقلابی و نظم سیاسی و اجتماعی تضاد و ناسازگاری نمی‌بیند، بلکه از نظریه نظام انقلابی تا ابد دفاع می‌کند.»

کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

یک پیشرفت خیره‌کننده

یک پیشرفت خیره‌کننده

گمانم سال ۸۷ بود که گزارشی رفته‌بودیم درباره این‌که جایگاه کتاب در سبد خانوارها چقدر است؟ تیتر گزارش از آنهایی بود که به یاد می‌ماند؛ کباب یا کتاب؟ بعد هم قیمت کتاب را ( که آن زمان بسیار ارزان بود) قیاس کرده‌بودیم با خوراکی‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر