خواننده پاپ کشورمان گفت: روزی برای بازدید به زندان رفتیم. قبل از اینکه من برم روی استیج یکی از آن زندانیان دست من را گرفت و گفت «من خیلی دلم هوای امام رضا(ع)» را کرده است.
کد خبر: ۱۰۵۸۴۶۵
خواننده‌ پاپ که به واسطه امام رضا(ع) ضامن یک زندانی شد+فیلم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مشرق، غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ کشورمان که او را بیشتر با آهنگ معروف امام رضا (ع) می شناسند، درگفتگو با ماوا درمورد عشق خود به امام رضا(ع) گفت: این رابطه برمی گردد به 41 سال پیش که من هنوز به دنیا نیامده بودم و پدربزرگ من دست مادر من را گرفت و به مشهدالرضا برد و امام رضا را به جوادش قسم داد که نوه ای به من بده تا من نام او را «غلامرضا» بگذارم.

وی افزود: من وقتی به یک سنی رسیدم همه می گفتند تو مدیون امام رضایی، به همین خاطر همیشه من در ذهنم بود که کاری را برای امام رضا (ع) بخوانم که علاوه بر اینکه خودم از آن لذت ببرم، بلکه اطرافیانم هم از این کار لذت ببرند و به واسطه آن کار من بتوانم دلها را روانه مشهدالرضا کنم.

خواننده پاپ کشورمان با بیان اینکه رفتم و از امام رضا(ع) مدد گرفتم تا بتوانم کاری خوب تقدیم امام رضا(ع) کنم، گفت: مرحله به مرحله کار امام رضا(ع) را با وضو انجام دادیم.

صنعتگر با اشاره به مردم هرمزگان نیز افزود: ما افرادی در هرمزگان و بندرعباس داریم که به هزار و یک دلیل دست شان به ضریح امام رضا(ع) نمی رسد و به امامزاده سیدمظفر دخیل می بندند. سیدمظفر اینقدر آقاست و اینقدر برای مردم بندرعباس و هرمزگان عزیز است که هیچکس دست خالی از کنار او نرفته است و من خودم از خادمین آن امامزاده هستم.

وی افزود: با برخی از هنرمندان روزی برای بازدید به زندان رفتیم. قبل از اینکه من برم روی استیج یکی از آن زندانیان دست من را گرفت و گفت «من خیلی دلم هوای امام رضا(ع)» را کرده و حتی اجازه نداد من به بالای استیج برم و آهنگ را اجرا کنم. همان پایین من شروع کردم برای آنها از امام رضا(ع) خواندم و حالش دگرگون شد و زار زار گریه کرد.

صنعتگر با بیان اینکه این فرد حدود 7 سال بود که دختر خود را ندیده بود، بیان کرد: او بخاطر اینکه زیر حکم بود دخترش را حاضر نبود ملاقات کند و حال خیلی عجیبی داشت.

وی افزود: بعداز اینکه از این ماجرا اطلاع پیدا کردیم، بررسی کردیم و رضایت را گرفتیم و این فرد زندانی آزاد شد و این یکی از شیرین ترین خاطرات زندگی من است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها