jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۵۶۳۸۲   ۰۷ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۳۱

مهدی طارمی در نخستین مسابقه خود در این فصل از رقابت های لیگ برتر نمایش ضعیفی را برای پرسپولیس نشان داد.

آمار ضعیف طارمی در نخستین مسابقه پرسپولیس / خطر نیمکت نشینی برای آقای گل

به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی طارمی آقای گل دو فصل گذشته است اما این دلیل نمی شود که خطر نیمکت نشینی او را تهدید نکند. گادوین منشا بسیار آماده است و برانکو بازیکن آماده را به طارمی ترجیح می دهد. طارمی خیلی دیر به تمرینات آماده سازی پیش از فصل پرسپولیس پیوست و بسیاری فکر می کردند که او در نخستین بازی پرسپولیس در فصل جدید نیمکت نشین اما این چنین نشد. منشا مشکل گوارشی داشت تا برانکو طارمی را از ابتدا در ترکیب قرار بدهد.

بر اساس گزارش ورزش یازده این آمار طارمی در دیدار با فولاد خوزستان است: مهدی طارمی در بازی مقابل فولاد، فقط سی ویک مرتبه توپ را لمس کرد. دو شوت زد که یکی از آن‌ها همان ابتدای راه توسط مدافع حریف بلاک شد و به دروازه فولاد نرسید. تنها ضربه در چارچوبش هم با ضربه سر زده شد که تهدیدی را برای فولادی‌ها به همراه نداشت. شماره نه پرسپولیس، از سه نبردهوایی که شکل داد، دو مرتبه شکست خورد و فقط یک بار زودتر از فولادی‌ها، ضربه سر زد. طارمی چهار مرتبه هم توپ را لو داد که مهم‌ترین آن در نیمه اول رخ داد. جایی که در موقعیتی مناسب و در فاصله‌ای نزدیک به دروازه حامد لک، سایه توپ را شوت کرد.

مهدی طارمی در این مسابقه بیست پاس با دقت هفتاد درصد ارسال کرد. سه مرتبه هم با خطای بازیکنان حریف متوقف شد. حالا با اخراج علیپور در دیدار هفته اول، دست برانکو برای انتخاب بازیکنان خط حمله بسته‌تر هم شده و طارمی باید تلاش بیشتری کند تا زودتر به مرز آمادگی بدنی برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر