jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۵۶۰۶۳ ۰۷ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۱:۱۵

چند روزی از فاجعه تلخ به قتل رساندن آتنا اصلانی دختربچه شش ساله پارس آبادی میگذرد. در حالی که داغ قتل آتنا هنوز فروکش نکرده بود دختر هشت ماهه تهرانی به نام بنیتا نیز در حالی که در اتومبیل پدرش قرار داشت ربوده شد.

جمع کردن فالوئر  با سوء استفاده از نام «آتنا» و «بنیتا»  +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، سارقان اتومبیل را در حالی که بنیتا در آن قرار داشت در نقطه ای دور افتاده در پاکدشت رها کردند تا دخترک هشت ماهه به دلیل گرما، گرسنگی و تشنگی جان خود را از دست بدهد.

به فاصله چند روز از این اتفاقات تلخ که احساسات عمومی را نیز جریحه دار کرده اکنون شاهد آن هستیم تا برخی از فجایع رخ داده به شکل بسیار زشت و ناپسندی سواستفاده می کنند.

هم اکنون در اینستاگرام صفحات متعددی به نام بنیتا و آتنا ایجاد شده است و هر یک از این صفحات فالوئرهای زیادی را به خود جلب کرده اند. ایجاد این صفحات قطعا بدون رضایت والدین این دو کودک بیگناه و پرپر شده بوده است.

در مورد صفحات ایجاد شده برای بنیتا اتفاق ناپسند دیگری هم افتاده و آن هم سوء استفاده از نام مادر این کودک است به این ترتیب که صفحات ایجاد شده مدعی می شوند که مادر بنیتا هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر