jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۵۴۹   ۰۸ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۸

عضو حقوقدان شورای نگهبان درخصوص عملکرد این شورا گفت : برخلاف برخی شعارها، بحث گرایش های سیاسی در نظرات و گزارش های اعضا وجود ندارد بلکه اصل بی طرفی در چارچوب عدالت و قانون است دکتر محسن اسماعیلی در نشست توجیهی اعضای بازرسی و نظارت شورای نگهبان

در تالار شهید بهشتی شاهرود با اشاره به ارتقای جایگاه شورای نگهبان و دفاتر نظارتی آن در شرایط فعلی گفت : اگر قانون اساسی به ما قدرت و افتخار داده است ، نباید به واسطه آن به نفع اشخاص و گرایش ها عمل کنیم ؛ بلکه موظفیم که در شرایط خاص امروز، فشارها را تحمل کنیم . وی افزود: کسانی که شعار قانونگرایی می دهند، متاسفانه تحت شرایط قانونی عمل نمی کنند وی همچنین با اشاره به انتخابات دو دوره اخیر کشور گفت : باید اعتراف کنیم که متاسفانه کسانی بودند که با رای مردم بازی کردند که نمونه بارز آن رای مردم در انتخابات اخیر مجلس بود اسماعیلی افزود: این حقیقت تلخ نشانگر آن بود که نمی توان بی برنامه عمل کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

هوشیاری نسبت به سناریوی آمریکایی

هوشیاری نسبت به سناریوی آمریکایی

قطعا هدف راهبردی آمریکا، مهار قدرت جمهوری اسلامی و مولفه‌های قدرت هسته‌ای، موشکی و... از طریق وارد آوردن فشار و انجام مذاکره است. این کشور برای دستیابی به هدف خود به سکوی پرتاب اولیه یعنی برجام نیاز دارد که براساس آن بتواند پله‌های بعدی را طی کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر