jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۵۲۹۵۶ ۲۷ تير ۱۳۹۶  |  ۱۷:۵۶

آتش سوزی کارگاه و انبار لوازم و تزیینات خودرو در میدان بهارستان خسارت سنگین مالی بر جای گذاشت.

آتش سوزی دو انبار لوازم خودرو در میدان بهارستان تهران +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان آتش نشانی تهران، در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش سوزی گسترده در یک انبار لوازم تزئینی خودرو در میدان بهارستان، کوچه نظامیه ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 12:00 ظهر امروز نیروهای عملیات 4 ایستگاه آتش نشانی را به همراه چند دستگاه تانکر آب و خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام کرد.

بر اساس این گزارش، محل حادثه دو ساختمان 3 و 4 طبقه قدیمی کنار یکدیگر بود که تمام واحدهای آن ها به انبار نگهداری لوازم تزئینی خودرو مانند روکش صندلی خودرو رویه فرمان و غیره تبدیل شده بود.

در این حادثه حیاط یکی از ساختمان ها که انباری به وسعت 150 متر با شیروانی پلاستیکی، دچار آتش سوزی شده بود و در هنگام رسیدن آتش نشانان، هر دو ساختمان به طور کامل در میان شعله های آتش محاصره شده و دود و زیادی از ساختمان ها خارج می شد.

در این عملیات، آتش نشانان به سرعت به چندین گروه تقسیم شدند و در یک عملیات نفسگیر موفق شدند پس از ساعتها تلاش، آتش سوزی را مهار و خاموش کنند و از سرایت شعله های آتش به اطراف جلوگیری کنند.

خوشبختانه این حادثه مصدومیتی برای شهروندان در پی نداشت و تنها دو آتش نشان دچار دود گرفتگی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر