jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۵۰۲۹۹ ۲۰ تير ۱۳۹۶  |  ۱۰:۰۴

درسای شیرین‌زبان بابلسری‌ها را حالا خیلی‌ها می‌شناسند؛ کمتر کسی است که فیلم کوتاه کمک خواستن پدر درسا از پرفسور مجید سمیعی را که از سه روز پیش در فضای مجازی منتشر شده ندیده باشد.

پدر کودک بابلسری: خانمی از آلمان خود را منشی پروفسور سمیعی معرفی کرد و مدارک خواست

به‌گزارش جام‌جم آنلاین در این سه روز افراد زیادی به بهانه های مختلف با بهنام نامور پدر درسا تماس گرفته‌اند و یکی از این تماس‌ها به گفته پدر درسا از طرف پرفسور سمیعی بوده‌است.

بهنام نامور به ما می‌گوید:« در این چندروز چند مرتبه افراد مختلفی با من تماس گرفتند خودشان را از بستگان پرفسور سمیعی یا آشنایانش معرفی کردند و گفتند که پرونده پزشکی درسا را برایشان بفرستیم که ما هم این کار را انجام دادیم. اما واقعا اطمینان نداشتیم که این تماس ها به نتیجه می‌رسد یا نه.»

تااینکه غروب دیروز روی تلفن همراه آقای نامور، یک شماره جدید با پیش شماره 0049 می افتد؛ اهل خانه سریع تلفن را جواب می‌دهد و این بار صدای آن سوی خط متعلق به زنی است که خودش را منشی پروفسور سمیعی معرفی می‌کند. ارتباط برقرار می‌شود، خانواده درسا از تمام جزئیات پرونده پزشکی او عکس می‌گیرندو ازطریق تلگرام به آلمان می‌فرستند تا پرفسور سمیعی ببیند .

حالا اینجادر خانه درسا نامور، این دختر باهوش و با استعداد بابلسری،همه با زنگ تلفن از جا می‌پرند؛ همه منتظرند تا نتیجه بررسی پرونده پزشکی درسا توسط این جراح معروف مغز به آنها برسد.

پدر درسا به ما می‌گوید:« واقعا امیدواریم که این بار تماس حقیقی بوده باشد و ما مدارک رابرای خود پرفسور سمیعی فرستاده باشیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یونس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
خدایا به همه بیماران شفا بده مخصوصا بچه های مریض ...خدایا به عظمت و قدرتت...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر