jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۴۹۷۸۲   ۱۸ تير ۱۳۹۶  |  ۲۰:۴۷

مدیرکل فرودگاه گیلان با بیان اینکه پرواز هواپیمایی ماهان به‌علت وخامت حال یکی از مسافران در فرودگاه بین المللی رشت فرود اضطراری کرد، گفت: مسافر پرواز تهران ـ مسکو در رشت فوت شد.

فرود اضطراری پرواز مسکو - تهران در رشت؛  فوت یک مسافر

به گزارش جام جم آنلاین، غلامرضا کریم آقایی در گفت‌وگو با تسنیم در رشت، با اشاره به اینکه ساعتی پیش پرواز هواپیمایی ماهان به‌دلیل نامساعد بودن حال یک مسافر در فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت فرود اضطراری انجام داد اظهار داشت: پرواز W5085 شرکت هواپیمایی ماهان در فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت فرود اضطراری کرد.

مدیرکل فرودگاه گیلان با بیان اینکه این پرواز از مسیر مسکو به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) در حال حرکت بود تصریح کرد: به‌دلیل وخامت حال یکی از مسافران که از بیماری سرطان رنج می‌برد و به‌منظور اقدامات درمانی به مسکو سفر کرده بود این فرود اضطراری در فرودگاه رشت انجام شد.

کریم‌آقایی با تاکید بر اینکه فرودگاه بین المللی سردارجنگل رشت نزدیک‌ترین فرودگاه در مسیر پرواز مذکور بود افزود: با وجود رسیدن به‌موقع نیروهای اورژانس، به‌علت نامساعد بودن حال بیمار، متاسفانه وی تا رسیدن به بیمارستان آریا رشت فوت شد.

وی با تاکید بر اینکه فرد مذکور مردی سالمند بود و ملیت ایرانی داشت خاطرنشان کرد: هواپیمای ماهان پرواز 085 بعد از فرود اضطراری و پس از سوخت‌گیری، پرواز خود را در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) ادامه داد و فرودگاه سردارجنگل رشت را ترک کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر