jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۸۲۰۵   ۱۴ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در دیدار جابری‌انصاری و نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه پیشنهادهای اجرایی جدید در زمینه تأمین نیازهای انسانی مردم سوریه بررسی و دی‌میستورا خواستار افزایش نقش ایران در کمک به تلاش‌های این سازمان در چارچوب گفت‌وگوهای ژنو شد.

به گزارش ایسنا، حسین جابری انصاری، معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه در چارچوب نشست‌های تخصصی کنفرانس بین‌المللی آستانه 5، روز گذشته با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه دیدار و درخصوص آخرین تحولات روند ژنو و روند آستانه در زمینه گفت‌وگوهای سوری ـ سوری، تثبیت آتش‌بس، توقف خشونت و اقدامات عملی زمینه‌ساز صلح گفت‌وگو و رایزنی کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر