jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۴۷۴۳۶ ۱۲ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

محمد محمودی شاه‌نشین، رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از ابطال نتایج این انتخابات در حوزه انتخابیه «منصوریه» استان خوزستان خبر داد و گفت: در حوزه انتخابیه منصوریه، میزان آرای اخذشده 125 درصد واجدین شرایط یعنی 25 درصد بیشتر از حداکثر میزان ممکن بوده است.

وی با اشاره به این‌که درخواست ابطال نتایج انتخابات شوراها در هشت حوزه مطرح شده بود، خاطرنشان کرد: البته از سوی هیأت‌های استانی نظارت بر انتخابات درخواست بازشماری یا ابطال برخی صندوق‌ها نیز مطرح شده بود و با بررسی گزارش‌های حوزه‌های صدرای شیراز، چهاردانگه، پرند، اردبیل و شریف‌آباد پاکدشت، کهریزک، بندرعباس و یک جزیره مقرر شد استعلامات انجام شود تا درباره آنها تصمیم‌گیری شود و به طور خاص درباره حوزه اردبیل نیز تصمیم بر این شد که بعضی صندوق‌ها بازشماری شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر