jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۷۱۰۲   ۱۱ تير ۱۳۹۶  |  ۰۹:۰۳

هافبک تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران با ابراز خوشحالی از پیوستن حاج صفی به پانیونیوس گفت که مسوولان باشگاه از مدت‌ها قبل احسان را زیر نظر داشتند.

شجاعی: پانیونیوس از مدت‌ها قبل "حاج صفی" را زیر نظر داشت

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ایسنا ، احسان حاج صفی روز شنبه به صورت رسمی به تیم پانیونیوس پیوست تا در این تیم هم بازی مسعود شجاعی دیگر بازیکن تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران شود. شجاعی خود که قراردادش با پانیونیوس به اتمام رسیده بود تصمیم گرفت که یک سال دیگر قرارداد خود را با این تیم تمدید کند.

مسعود شجاعی پس از تمدید قرارداد با پانیونیوس گفت‌: زمان زیادی طول نکشید تا بخواهم قراردادم را تمدید کنم. من دو جلسه با مسئولان باشگاه مذاکره کردم و تصمیم گرفتیم تا همکاری‌مان را برای یک سال دیگر ادامه‌ دهیم.

هافبک تیم‌ ‌ملی ایران در ادامه صحبت‌های خود درباره جذب احسان حاج صفی گفت‌: باشگاه نزدیک به شش، هفت ماه بود که حاج صفی را زیر نظر داشت و میخواست این بازیکن را به خدمت بگیرد. آنها از من درباره این بازیکن نظر خواهی کردند و من هم گفتم که حاج صفی بازیکنی بسیار خوب و تکنیکی است که می‌تواند به ما کمک کند، چون قابلیت‌های زیادی دارد. خوشحالم که اکنون با او هم تیمی هستم و می‌توانیم در کنار هم بازی کنیم.

بعد از حضور این دو بازیکن در پانیونیوس روز شنبه اولین جلسه تمرینی این تیم با حضور دو بازیکن ایرانی برگزار شد و این دو بازیکن در کنار هم به تمرین پرداختند.

غیر از مسعود شجاعی و احسان حاج صفی اکنون کریم انصاری فرد نیز دیگر بازیکنی است که در سوپر لیگ یونان در تیم المپیاکوس فعالیت می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر