jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۴۶۸۶۶   ۱۰ تير ۱۳۹۶  |  ۱۹:۱۵

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد

افزایش ۹ درجه​ای دمای استانهای شمالی کشور

سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای از افزایش دمای استانهای شمالی کشور خبر داد و اعلام کرد: استانهای شمالی کشور در روزهای دوشنبه تا پنجشنبه 5 تا ۹ درجه گرم‌تر می‌شوند.

افزایش ۹ درجه​ای دمای استانهای شمالی کشور

به گزارش جام جم آنلاین؛ سازمان هواشناسی کشور در اطلاعیه شماره 25 خود بر افزایش دمای استانهای شمالی کشور در روزهای دوشنبه تا پنجشنبه تاکید کرد که متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

1. طی روزهای دوشنبه تا پنجشنبه روند تدریجی افزایش دما بین پنج تا 9 درجه در استانهای واقع در سواحل شمالی کشور پیش‌بینی می‌شود بنابراین توصیه می‌شود برای مدیریت در مصرف بهینه انرژی اقدامات لازم به عمل آید.

2. در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب روزهای شنبه و یکشنبه در جنوب سمنان، جنوب تهران، برخی نقاط قم، شمال اصفهان، البرز، قزوین و مرکزی وزش باد به نسبت شدید گاهی همراه با گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود.

3. در سه روز آینده در پاره‌ای نقاط شرق کشور به‌ویژه منطقه زابل وزش باد شدید در بعضی ساعات همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر