jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۴۹۳۰   ۰۳ تير ۱۳۹۶  |  ۰۹:۱۱

رضا پرستش با شباهت فوق العاده زیاد به لیونل مسی شهرت جهانی پیدا کرده است.

حمله به بدل ایرانی مسی / حق نداشتی روی شانه کاسیاس بزنی!

به گزارش جام جم آنلاین ، این پسر خوش شانس و 25 ساله که دانشجوی رشته شهرسازی است اکنون روی ابرها سیر می کند. او مدام به این برنامه و آن برنامه و این کشور و آن کشور دعوت می شود. رضا پرستش اکنون به کویت رفته است.

ملاقات این فوتبالیست ایرانی با ایکر کاسیاس نمونه اخیر ملاقات او با بزرگان فوتبال جهان بود. او در این برنامه در حالی که ایکر کاسیاس سنگربان اسطوره ای رئال مادرید در حال گفت و گو در برنامه بود از پشت سر دست روی شانه او گذاشت و به نحوی غافلگیرش کرد.

این حرکت مسی ایرانی به مذاق بسیاری از هواداران کاسیاس خوش نیامد. حالا کاربران حمله ای همه جانبه به سمت مسی ایرانی تدارک دیده اند و در فضای مجازی انواع و اقسام توهین ها ، انتقادات و اعتراضات را به او وارد می کنند. نمونه ای از این اعتراضات را در ادامه می خوانید:

- حق نداشتی به شانه کاسیاس دست بزنی. فکر کردی کی هستی؟

- خود مسی واقعی هم جرات نداره اینجوری گستاخانه به ایکر مقدس دست بزنه.

-قیافش شبیه مسی توهم زده واقعا خود مسیه که هر رفتاری خواست بکنه.

به هر حال اعتراض ها به مسی ایرانی همچنان ادامه دارد. رضا پرستش مشغول بازی در یک سریال تلویزیونی هم هست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر