jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۴۸۰۹   ۰۳ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به اظهارات ولیعهد جدید عربستان درباره کشاندن جنگ به ایران گفت: رژیم سعودی ترسوتر و ضعیف تر از آن است که بخواهد علیه ایران جنگ به راه بیندازد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی خود در سی و هشتمین سالروز روز جهانی قدس گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تا به امروز، روز جهانی قدس هر سال احیا می شود و این موضوع از قاره ای به قاره دیگر گسترش می یابد.

دبیرکل حزب الله افزود: یکی از اهداف اصلی حوادث بزرگ و جنگ‌های فعلی در سوریه تا عراق، یمن و لیبی این است که فضاهای سیاسی و مردمی را به نفع دشمن صهیونیستی و با شروط آن و به ضرر ملت فلسطین آماده کند. محور مقاومت برای شکست دادن این هدف در گذشته تلاش کرده و همچنان تلاش می‌کند.

نصرالله اعلام کرد که سوریه در محور مقاومت جایگاه مرکزی دارد و از حامیان اصلی جنبش‌های مقاومت است و در برابر هرگونه راهکاری که به دنبال از بین بردن آرمان فلسطین باشد، می‌ایستد. هدف از جنگ یمن سیطره و هیمنه بر این کشور است. دبیرکل مقاومت اسلامی لبنان تاکید کرد که ایران حامی اصلی فلسطین و جنبش های مقاومت در منطقه است و این حمایت‎ها با وجود تحریم های اقتصادی، فشارهای سیاسی، توطئه‎ها برای انزوای ایران و تبدیل آن به دشمن اصلی به جای اسرائیل و کشاندن جنگ به داخل ایران به وسیله گروه های تروریستی همچنان ادامه دارد.وی تاکید کرد که موضع رهبری ایران در رابطه با آرمان فلسطین اعتقادی است و ایران برای همیشه از جنبش‌های مقاومت در منطقه حمایت خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر