jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۰۴۴۱۹۶   ۳۱ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۷:۵۳

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تغییر زمان برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌ جمهور در پارلمان خبر داد.

مراسم تحلیف رئیس‌ جمهور به تعویق افتاد

به گزارش جام جم آنلاین، بهروز نعمتی در گفت‌وگو با تسنیم از تغییر زمان مراسم تحلیف رئیس‌ جمهور در پارلمان خبر داد و گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار بود مراسم تحلیف رئیس‌ جمهور در روز یکشنبه (15 مرداد) در مجلس برگزار شود که با تصمیم هیئت‌ رئیسه پارلمان این مراسم به زمان دیگری موکول شده است.

وی با بیان اینکه زمان دقیق برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌ جمهور در مجلس هنوز مشخص نیست، افزود: تغییر زمان تحلیف لزوما به این معنی نیست که مراسم به تأخیر افتاده، بلکه ممکن است مراسم زودتر از زمانی که پیش از این ( 15 مرداد) عنوان شده، برگزار شود.

سخنگوی هیئت‌ رئیسه مجلس درباره دلیل تصمیم هیئت‌ رئیسه درباره تغییر زمان تحلیف رئیس‌ جمهور، خاطرنشان کرد: تغییر زمان تحلیف دلیل و علت خاص و ویژه‌ای ندارد و برای فراهم کردن مقدمات بیشتر و بهتر برگزار شدن مراسم است.

پیش از این احمد امیر‌آبادی‌فراهانی عضو هیئت‌ رئیسه مجلس در جلسه علنی پارلمان اعلام کرده بود که مراسم تحلیف رئیس‌ جمهور در روز یکشنبه (15 مرداد) برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر