jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۴۳۶۷۵   ۳۰ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۳:۳۸

تیم ملی کریکت پاکستان با غلبه بر هندوستان عنوان قهرمانی رقابت های جهانی را به دست آورد.

شور و هیجان پاکستانی ها از قهرمانی کریکت جهان در میان تهدید طالبان +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، پاکستانی ها به دلیل حملات تروریستی نمی توانند میزبان بازی های خانگی خودشان باشند و به همین دلیل کار آنها برای قهرمانی در کریکت جهان سخت تر بود. بازی های کریکت جهانی به صورت رفت و برگشت برگزار می شود.

در حالی طالبان حاکم بر پاکستان تماشای این دیدارها و تشویق تیم ملی پاکستان را ممنوع کرده بودند اما مردم این کشور برای تماشای دیدارهای پاکستان هر کاری لازم بود انجام دادند.

البته هر نوع شادی خیابانی هم در پاکستان ممنوع است.

بر اساس گزارش آسوشیتدپرس پاکستانی ها برای تماشای بازی های تیم ملی کشورشان روش تجمع در یک خانه را انتخاب کردند. بنا بر این گزارش در هر محله پاکستانی ها فقط در خانه یک نفر جمع می شدند. در بسیاری از خانه ها تلویزیون وجود ندارد. زنان نیز حق حضور در میان مردان و تماشای مسابقات کریکت را نداشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها