jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۳۵۹۵   ۳۰ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

محمد احسانی، مدیر شبکه نسیم سیما با حضور در پشت‌‌صحنه سریال «سفر در خانه» که نخستین سریال تولیدی این شبکه است از مراحل ساخت و تولید این مجموعه در منطقه امین‌حضور تهران بازدید و با عوامل این پروژه گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم،‌ احسانی با تشکر از همه سازندگان این مجموعه تاکید کرد، شبکه نسیم در دوره مدیریت جدید از مجموعه‌های خوب و باکیفیت حمایت می‌کند.

وی ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی‌های پیش‌بینی شده شبکه نسیم، سریال سفر در خانه با توجه به داستان جذاب و همچنین گروه سازنده از مجموعه‌هایی است که در زمان پخش، مخاطبان زیادی را به خود جذب خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر