jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۴۲۹۲۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۷:۲۱

محمد نواز شریف، نخست وزیر پاکستان به همراه اعضای خانوده اش عازم عربستان شد. این در حالی است که هفته پیش در راس یک هیات عالی سیاسی- نظامی برای گفت و گو با مقامات سعودی درخصوص تحولات اخیر در روابط کشورهای حوزه خلیج فارس به عربستان سفر کرده بود.

عربستان پاتوق نخست وزیر پاکستان

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ایرنا، دفتر نخست وزیری پاکستان هدف از سفر جاری نواز شریف به عربستان را، سفری زیارتی در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان اعلام کرده است.

معمولا همه ساله در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان، عالی ترین مقام های دولت پاکستان برای انجام سفرهای زیارتی، عازم عربستان می شوند و در حاشیه سفرهای زیارتی خود، دیدارهایی نیز با پادشاه و سایر مقامات بلندپایه این کشور انجام می دهند.

ممنون حسین، رئیس جمهوری پاکستان نیز طی هفته گذشته برای انجام سفری زیارتی-سیاسی در عربستان حضور داشت و شب گذشته جدّه را به مقصد اسلام آباد ترک کرد.

براساس بیانیه صادره از سوی دفتر ریاست جمهوری پاکستان، ممنون حسین در مدت اقامت در شهر مکه، بنا به دعوت پادشاه عربستان، ملاقاتی با ملک سلمان در قصر وی در شهر مکه انجام داد و دو طرف به گفت و گو و تبادل نظر درخصوص روابط دوجانبه پرداختند.

در بیانیه های دفاتر نخست وزیری و ریاست جمهوری پاکستان در خصوص سفرهای زیارتی آنان همراه خانواده به عربستان آمده است که این سفرها کاملات با هزینه های شخصی این مقامات انجام شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

مصاف جدی با یقه سفیدها

مصاف جدی با یقه سفیدها

تاکنون تلاش‌های زیادی برای احقاق حقوق مردم و اجرای عدالت قضایی و اجتماعی از سوی آیت‌ا... رئیسی، رئیس قوه‌قضاییه صورت گرفته و نتایجی در برداشته است اما با این وصف، موضوع صدور دستورالعمل اجرایی قانون اعاده اموال نامشروع مسؤولان را شاید بتوان جزو برجسته‌ترین اقدامات صورت گرفته در این زمینه دانست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر