jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۴۲۴   ۰۴ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۶

مرتضی لطفی عضو هیات رئیسه شورای شهر گفت : که در آخرین تصمیم شورا کمیسیون عمران و شهرسازی مسوولیت و بررسی نهایی وضعیت تراکم را عهده دار شد و در اولین جلسه رسمی شورا نظر خود را اعلام خواهد کرد و تصمیم نهایی اتخاذ خواهد کرد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 22 ، لطفی همچنین ساخت و سازهای بی رویه از فضاهای نظامی و انتظامی را غیر قانونی دانست و گفت : درصد قابل توجهی از فضای شهری تهران ، دارای کاربری نظامی و انتظامی است و به دلیل استقرار آنها در محدوده داخلی شهر و بافت مسکونی ، درخصوص این مراکز باید تغییر کاربری صورت گیرد و یا به خارج از محدوده شهری منتقل شود.وی افزود: در شرایطی که انتقال زندان و مکانهای نظامی به خارج از محدوده شهری ، اجتناب ناپذیر است ، متاسفانه بخشی از پارک جنگلی لتمال کن در اختیار نیروی انتظامی است که باید برای حفظ حقوق شهروندان کمک قانونی شود تا حقی از کسی ضایع نشود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر