jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۴۲۰۱۲   ۲۶ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۹:۲۰

رهبر مخالفان دولت رژیم صهیونیستی در پارلمان این رژیم فاش کرد که رهبران عرب به نتانیاهو پیام هایی را در مورد پیوستن به پیمان منطقه ای علیه ایران ارسال کردند.

پیام سران عرب به نتانیاهوبرای پیوستن به پیمان منطقه ای علیه ایران

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، «اسحاق هرتزوگ»، رهبر مخالفان دولت رژیم صهیونیستی در پارلمان این رژیم در یک گفتگوی تلویزیونی فاش کرد که رهبران عرب به بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیام هایی را در مورد پیوستن به پیمان منطقه ای علیه ایران ارسال کردند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر بازی منطقه ای بزرگی پشت پرده در جریان است که ممکن است منجر به نتایج جدیدی شود.

این در حالی است که محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران در واکنش به اظهارات جان کری وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر درخواست برخی کشورهای منطقه برای بمباران ایران در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: این اولین باری نیست که سعودی ها به تحریک دیگران علیه ایران اقدام می کنند، در گذشته نیز رژیم صدام حسین را به جنگ علیه ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس تشویق کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها