jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۱۱۱۵   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۲:۵۵

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران نسبت به صعود تیم ملی به جام جهانی اینستاگرامی واکنش نشان داد.

واکنش اینستاگرامی علیرضا بیرانوند به صعود تیم ملی فوتبال ایران +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، بیرانوند در اینستاگرام خود چنین نوشت: «بسیار خوشحالم که برای دومین بار پیاپی و با اقتدار به جام جهانی صعود کردیم و شادی هموطنان را دیدم،صعودی که حاصل تلاش و زحمت های فراوان بوده است.
دیشب ثابت شد «تنها با پشتکار می توان به موفقیت رسید» و «زمانی که در کنار یکدیگر باشیم ، هر کسی بیشتر به دست می آورد» .
از مربیان عزیزم که صادقانه و دلسوزانه زحمت کشیدند و رهبری کردند ، از بازیکنان که در میدان مبارزه جسورانه جنگیدند ، از هواداران که در سرما و گرما حمایت کردند و از تمامی کسانی که در این موفقیت سهم داشتند تشکر میکنم و امیدوارم با اتحاد و همدلی برای سربلندی #ایران و پیشبرد فوتبال کشورمان بیشتر تلاش کنیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر